Jau turime Vytauto Petkevičiaus knygą „Sieksnis, Sprindžio vaikas“ (2020)

Vytautas Petkevičius "Sieksnis, Sprindžio vaikas" ką tik iš spaustuvės :)

TRISKART VALIO !!!

DAR DŽIUGESNĖ NAUJIENA!

 

  Jau turime naujai išleistą Vytauto Petkevičiaus knygą „Sieksnis, Sprindžio vaikas“!!!

  Joje rašytojas meistriškai nuaudė margą ir labai įtaigią pynę iš smagiausių vaikystės įspūdžių, senolių išminties ir taiklaus, geliančio bei šimtmečiais nugludinto tautinio sąmojaus.
  Knyga ne tik pašėlusiai smagi skaityti, bet ir labai pamokanti. Skaitytojo akyse jos veikėjas, stiebdamasis nuo sprindžio iki sieksnio, nuo menko prie didelio, nuo apgailėtino iki šaunaus, iš tingaus ir siaurakakčio nenaudėlio išauga į puikų, tikusį ir žodžio vertą vyrą.

  Maloniai kviečiame užsisakyti.

3 pamastymai (-ų) apie “Jau turime Vytauto Petkevičiaus knygą „Sieksnis, Sprindžio vaikas“ (2020)

  1. tikras lietuvis tarė:

    Kiek pamenu, tai ta knygelė buvo vos kelių lapų. Ar šitoje nėra kitų jo kūrinių, be Sieksnio? Tuomet kokie dar?

  2. admin tarė:

    Sveiki, šios knygos ankstesni leidimai tikrai buvo ne kelių lapų, puslapių skaičius buvo nuo 96 iki 103, tekstas tas pats, dailininkai ir knygos apipavidalinimas buvo skirtingi. Mūsų išleistoje knygoje rasite „Žodį mielam skaitytojui“, taip pat šiuo metu rečiau naudojamų žodžių paaiškinimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę mygtuką „Sutinku" arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Daugiau apie slapukus ir jų atsisakymą skaitykite
[]