Jau turime Vytauto Petkevičiaus knygą vaikams „Didysis medžiotojas Mikas Pupkus“!!!

Didysis medžiotojas Mikas Pupkus

DŽIUGIĄ NAUJIENĄ DŽIUGU ir PRANEŠTI!

Jau turime naujai išleistą VYTAUTO PETKEVIČIAUS (1930-2008) knygą vaikams „DIDYSIS MEDŽIOTOJAS MIKAS PUPKUS“!!!

Tai labai smagi, juokų ir pokštų kupina nuotykių apysaka, iš esmės skirta ir dideliems, ir mažiems priminti GAMTĄ esant visų mūsų motiną, kilnią ir dosnią didybę, kurią privalu godoti, tausoti, branginti. Nes mus mylėdama ir gražiai, rūpestingai augindama ji, kaip ir dera motinai, lieka tokia kilni ir dosni, tokia atlapa mums, kad nejučia tampa neatsargi ir dažniausiai skaudžiai nukenčia nuo mūsų, kvailų ir išdykusių savo vaikų.
Apysakos griaučius sudaro šmaikštuolio Miko Pupkaus svaiginančių kelionių virtinė, apie kurią vyniojasi išminčiaus sumanyta ir meistriškai išpildyta sakmė, koks jautrus, trapus ir pažeidžiamas yra mus palaikančios ir lepinančios gamtos kūnas. Taigi knyga be galo patraukli ir įdomi ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams, mokytojams, auklėtojams – visiems, kurie kaip nors susiję su tyru ir paslaptingu gamtos pasauliu, juo domisi ar jam prijaučia.
Tad maloniai kviečiame užsisakyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę mygtuką „Sutinku" arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir jų atsisakymą skaitykite.

[]