Jau turime Liudos Petkevičiūtės knygą „TRIUŠIS GAILIUŠIS“

Triušis Gailiušis viršelis

Leidykla „LIEPARAS“ nesitveria džiaugsmu, švęsdama savo naujos knygos gimimą: rugpjūčio 22 dieną iš spaustuvės atkeliavo septintoji virtinės „Dairykis ir geras darykis“ knygelė, Liudmilos Petkevičiūtės „TRIUŠIS GAILIUŠIS“, žr. https://www.lieparas.lt/produktas/triusis-gailiusis/ !

Tai smagiai sueiliuota ir didžiai naudinga pasakaitė, gausiai išpuošta dailininkės Monikos Šlančiauskaitės piešiniais. Tiks mažyliams nuo 4 metų.

 

Knygos vaikams

Triušis Gailiušis

 5.99

Viena mintis apie “Jau turime Liudos Petkevičiūtės knygą „TRIUŠIS GAILIUŠIS“

 1. Aldona Dirmaitė tarė:

  Labas vakaras.
  Jums leidus, noriu kreiptis į p. Liudmilą Petkevičiūtę. Atleiskite, bet neradau kitų kontaktų, todėl kreipiuosi čia. Esu Aldona Dirmaitė, studentė ir savanorė iš M. Čoboto Trečio amžiaus universiteto. Mačiau porą žurnalistės Giedrės Gorienės laidų, kuriose Jūs, p. Liudmila, dalyvavote ir kalbėjote apie lietuvių kalbą ir Baltus. Labai susidomėjau ir esu be galo Jums dėkinga.
  Norėčiau išsiaiškinti galimybę pakviesti Jus į MČTAU. Labai noriu, kad ir apie lietuvių kalbą, ir apie Baltus pasiklausytų
  žymiai platesnė žmonių grupė. Juk tai labai įdomu, aktualu ir savalaikiška.
  Būsiu dėkinga, jeigu atsiliepsite į mano prašymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę mygtuką „Sutinku" arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir jų atsisakymą skaitykite.

[]